TV programa

19 d., ketvirtadienis

  • 02:30
    World Athletics Continental Tour Gold.Kenija.Nairobis.Kip Keino Classic.
    Lengvoji atletika
  • 04:30
    Montpellier HB - Lomza Vive Kielce.
    Rankinio čempionų lyga
  • 06:00
    Giorgio Petrosyan. Keturiolikta laida.
    One Heroes
  • VAKAR
    07:00
    Aalborg Handbold - Telekom Veszprem HC.
    Rankinio čempionų lyga
  • 08:30
    Thanh Lee. Penkiolikta laida.
    One Heroes
  • VAKAR
    09:30
    Lomza Vive Kielce - Montpellier HB.
    Rankinio čempionų lyga
  • 11:00
    Nutribullet Treviso Basket - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 12:40
    Lietuvos atviros mokinių grappling pirmenybės (Gi/NoGi). Antra laida
    Grappling LT
  • 13:10
    „Prague Marathon 2022“.
    Prahos maratonas
  • 14:20
    ratiopharm ulm-FC Bayern München.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 16:10
    Portimonense - Sporting CP.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 18:00
    Nutribullet Treviso Basket - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • TIESIOGIAI
    19:45
    Barça - SG Flensburg-Handewitt
    Rankinio čempionų lyga
  • TIESIOGIAI
    21:45
    THW Kiel - Paris Saint-Germain
    Rankinio čempionų lyga
  • 23:30
    Best of 2021.
    „One championship“

20 d., penktadienis

  • 02:00
    Aalborg Handbold - Telekom Veszprem HC.
    Rankinio čempionų lyga
  • 03:30
    Nutribullet Treviso Basket - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 05:20
    „Prague Marathon 2022“.
    Prahos maratonas
  • 06:30
    Lietuvos atviros mokinių grappling pirmenybės (Gi/NoGi). Antra laida
    Grappling LT
  • VAKAR
    07:00
    Barça - SG Flensburg-Handewitt.
    Rankinio čempionų lyga
  • 08:30
    Florida 2020. Trečia laida.
    Pasaulio Galiūnai
  • VAKAR
    09:00
    THW Kiel - Paris Saint-Germain.
    Rankinio čempionų lyga
  • 10:30
    Thanh Lee. Penkiolikta laida.
    One Heroes
  • 11:30
    Lietuvos atviros mokinių grappling pirmenybės (Gi/NoGi). Antra laida
    Grappling LT
  • 12:00
    Dvidešimt septinta laida.
    „One championship“ 2021
  • TIESIOGIAI
    12:30
    Petchmorakot - Vienot
    „One championship“
  • 18:00
    World Athletics Continental Tour Gold.Kenija.Nairobis.Kip Keino Classic.
    Lengvoji atletika
  • TIESIOGIAI
    20:00
    Ketvirtfinalis. Hamburg Towers - Telekom Bonn Baskets
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • TIESIOGIAI
    21:45
    Ketvirtfinalis.Banco di Sardegna Sassari – Germani Brescia
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 23:50
    Full Blast.
    „One championship“