TV programa

27 d., pirmadienis

  • 01:30
    FC Porto - Estoril Praia.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 03:20
    Finalas.Virtus Segafredo Bologna - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 05:10
    Finalas.Alba Berlin - FC Bayern München.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 07:00
    Vokietija.Štutgartas.BOSS OPEN 2022.Finalas.
    ATP Tenisas 250
  • 10:00
    Finalas.Virtus Segafredo Bologna - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 11:50
    Kalifornija 2021. Antra laida
    Pasaulio Galiūnai
  • 12:20
    Šiauliai. Pirmoji diena.
    Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas
  • 17:50
    Dėl trečiosios vietos.
    Moterų rankinio čempionų lyga
  • 19:20
    Pasaulio taurė 2022.Egiptas.Kairas.Santrauka
    Penkiakovė
  • 20:00
    Kalifornija 2021. Trečia laida
    Pasaulio Galiūnai
  • 20:30
    Raul
    Fubolo Dievai
  • 21:00
    FC Porto - Estoril Praia.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 22:50
    Unbreakable 2
    „One championship“

28 d., antradienis

  • 01:20
    Vokietija.Štutgartas.BOSS OPEN 2022.Finalas.
    ATP Tenisas 250
  • 04:20
    Finalas.Virtus Segafredo Bologna - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 06:10
    World Athletics Continental Tour Gold.Jungtinės Valstijos.Niujorkas.New York Grand Prix.
    Lengvoji atletika
  • 07:00
    Finalas.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 08:50
    Finalas.
    Moterų rankinio čempionų lyga
  • 10:50
    Atviras Baltijos šalių IGF grappling čempionatas (Gi/NoGi). Antra laida
    Grappling LT
  • 11:20
    SL Benfica - FC Porto.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 13:10
    Zhang Chenglong + Fan Rong.Devyniolikta laida.
    One Heroes
  • 14:10
    Šiauliai.Antroji diena.
    Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas
  • 18:00
    Finalas. Jonavos Vikingai - Kauno Žalgiris.
    Futsal A lyga
  • PREMJERA
    20:00
    Atviras Baltijos šalių IGF grappling čempionatas (Gi/NoGi). Trečia laida
    Grappling LT
  • 20:30
    Amsterdamo Ajax
    Futbolo klubų karaliai
  • 21:00
    Finalas.
    Rankinio čempionų lyga
  • 23:20
    Unbreakable 3
    „One championship“