TV programa

ŠIANDIEN Birželio 28 d., antradienis

  • 01:20
    Vokietija.Štutgartas.BOSS OPEN 2022.Finalas.
    ATP Tenisas 250
  • 04:20
    Finalas.Virtus Segafredo Bologna - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 06:10
    World Athletics Continental Tour Gold.Jungtinės Valstijos.Niujorkas.New York Grand Prix.
    Lengvoji atletika
  • 07:00
    Finalas.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 08:50
    Finalas.
    Moterų rankinio čempionų lyga
  • 10:50
    Atviras Baltijos šalių IGF grappling čempionatas (Gi/NoGi). Antra laida
    Grappling LT
  • 11:20
    SL Benfica - FC Porto.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 13:10
    Zhang Chenglong + Fan Rong.Devyniolikta laida.
    One Heroes
  • 14:10
    Šiauliai.Antroji diena.
    Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas
  • 18:00
    Finalas. Jonavos Vikingai - Kauno Žalgiris.
    Futsal A lyga
  • PREMJERA
    20:00
    Atviras Baltijos šalių IGF grappling čempionatas (Gi/NoGi). Trečia laida
    Grappling LT
  • 20:30
    Amsterdamo Ajax
    Futbolo klubų karaliai
  • 21:00
    Finalas.
    Rankinio čempionų lyga
  • 23:20
    Unbreakable 3
    „One championship“

RYTOJ Birželio 29 d., trečiadienis

  • 01:50
    Finalas.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 03:40
    SL Benfica - FC Porto.
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 05:30
    Dėl trečiosios vietos.
    Moterų rankinio čempionų lyga
  • 07:00
    Finalas.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 08:50
    Finalas.Alba Berlin - FC Bayern München.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 10:30
    Zhang Chenglong + Fan Rong.Devyniolikta laida.
    One Heroes
  • 11:30
    World Athletics Continental Tour Gold.Nyderlandai.Hengelas.FBK Games.
    Lengvoji atletika
  • 13:40
    Jubiliejinė 60-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata.Pusfinaliai.
    Irklavimas
  • 17:00
    Jubiliejinė 60-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata.Meistrų startai.
    Irklavimas
  • 17:50
    Kielce
    Rankinio Dienoraščiai
  • 18:10
    Finalas.Virtus Segafredo Bologna - Armani Exchange Milano.
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 20:00
    Adriano Moraes. Pirma laida
    One Heroes
  • 21:00
    Finalas.FC Bayern München - Alba Berlin.
    Vokietijos BBL krepšinio lyga
  • 23:00
    Empower.
    „One championship“