TV programa

ŠIANDIEN Spalio 05 d., trečiadienis

  • 02:00
    Kaunas City - Prizma
    Optibet ledo ritulio lyga
  • 03:50
    ISL. Atkrintamosios
    Tarptautinė plaukimo lyga
  • 06:00
    Giorgio Petrosyan. Keturiolikta laida
    One Heroes
  • VAKAR
    07:00
    Aalborg Pirates - Lulea Hockey
    Ledo ritulio čempionų lyga
  • VAKAR
    08:50
    Grenoble - Frölunda Gothenburg
    Ledo ritulio čempionų lyga
  • 10:40
    ISL. Atkrintamosios
    Tarptautinė plaukimo lyga
  • 12:50
    Pusfinalis.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna
    Italijos LBA Supertaurė
  • 14:40
    World Athletics Continental Tour Silver. Šveicarija.Belincona.Gala dei Castelli
    Lengvoji atletika
  • 16:50
    Airwell Energija - Kaunas City
    Optibet ledo ritulio lyga
  • 18:40
    Thanh Lee. Penkiolikta laida
    One Heroes
  • TIESIOGIAI
    19:45
    RK Celje Pivovarna Lasko - HBC Nantes
    Rankinio čempionų lyga
  • TIESIOGIAI
    21:45
    GOG - Telekom Veszprém HC
    Rankinio čempionų lyga
  • 23:00
    Inside the Matrix 4
    „One championship“

RYTOJ Spalio 06 d., ketvirtadienis

  • 01:30
    ISL. Atkrintamosios
    Tarptautinė plaukimo lyga
  • 03:40
    Pusfinalis.Armani Exchange Milano - Virtus Segafredo Bologna
    Italijos LBA Supertaurė
  • 05:30
    Jonavos Vikingai - FK Bruklinas
    Futsal A lyga
  • 07:00
    Europos Čempionatas.Čekija.Pardubice.Ketvirtasis etapas
    Spidvėjus
  • 09:10
    ISL. Atkrintamosios
    Tarptautinė plaukimo lyga
  • 11:20
    Pasaulio čempionatas Aleksandrija (Egiptas) 2022.Vyrų Finalas
    Penkiakovė
  • 13:00
    Kaunas City - HK Dinaburga
    Optibet ledo ritulio lyga
  • 14:50
    Armani Exchange Milano - Germani Brescia
    Italijos LBA krepšinio lyga
  • 16:40
    Vitória SC - SL Benfica
    Portugalijos „Liga Portugal“ futbolo lyga
  • 18:30
    Septynioliktoji laida
    Iššūkis sporto žvaigždei 2020
  • 19:00
    Dvidešimt šeštoji laida
    „One championship“ 2021
  • TIESIOGIAI
    19:30
    7bet-Hockey Punks - Dinamo
    Optibet ledo ritulio lyga
  • TIESIOGIAI
    21:45
    Lomza Industria Kielce - THW Kiel
    Rankinio čempionų lyga
  • 23:30
    ONE 160 - Ok vs. Lee 2
    „One championship“